Kariera

Słowo KEENLY oznacza „z pasją, z żarem, z zaangażowaniem”. Jeśli odpowiada ono Twojemu podejściu do pracy, masz doświadczenie w projektach branded content lub w projektowaniu kreatywnym – wyślij do nas swoje CV. Jak rekrutujemy? Talent, zaangażowanie, wiedza i dobre pomysły są dla nas doskonałym powodem do rozpoczęcia współpracy

Motion Graphic Designer

Opis stanowiska
  • Projektowanie różnorodnych grafik i animacji wykorzystywanych w filmach (plansze, belki, intro/outro, reklamy animowane, animowane posty, montaże video)
  • Współpraca z działem kreatywnym w zakresie tworzenia grafik
  • Tworzenie storyboardów we współpracy ze scenarzystą
  • Opracowywanie i tworzenie kreacji reklamowych video w oparciu o brief
  • Montaż i postprodukcja materiałów wideo na poziomie zaawansowanym
  • Wprawianie w ruch rozmaitych projektów graficznych
  • Sprawne łączenie animacji z fotografią, dźwiękiem i video
  • Wcielanie w życie kreatywnych pomysłów

Wymagania
  • Doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych video udokumentowane w portfolio
  • Biegła znajomość środowiska Adobe (Premiere, After Effects)
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop
  • Kreatywność, otwarty umysł, znajomość najnowszych trendów w projektowaniu
  • Komunikatywność i otwartość na klientów firmy
  • Terminowość oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań
  •  Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Umiejętność pracy zespołowej, w tym pracy w strukturze rozproszonej

Oferujemy
  • Stałą współpracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • System wynagrodzeń uwzględniający premie

Specjalista ds. SEO

  • Współtworzenie strategii działań SEO dla klientów firmy a następnie jej realizacja
  • Optymalizacja treści oraz witryn klientów
  • Współtworzenie contentu
  • Monitoring wskaźników SEO wraz z rekomendacjami do dalszych działań
  • Wyszukiwanie obszarów i fraz o wysokim potencjale dla klientów firmy
  • Kreowanie i prowadzenie działań z zakresu link-buildingu

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość zasad pozycjonowania, optymalizacji treści oraz optymalizacji technicznej stron internetowych i artykułów pod SEO
  • Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych)
  • Znajomości narzędzi analitycznych i wspierających pracę w SEO, m.in. Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, WordPress, Ahrefs, Semstorm, Screaming Frog
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu (najlepiej e-commerce)
  • Znajomość podstaw HTML / CSS i PHP
  • Doświadczenie w pracy w WordPress oraz zagadnień związanych z hostingiem i domenami
  • Doświadczenie w budowaniu profilu linkowego oraz umiejętność wyszukiwania miejsc do pozyskiwania linków
  • Doświadczenie z zakresu Content Marketingu;